Jdi na obsah Jdi na menu
 


nabídka prací

Mechanická dílna :   Provádíme veškerý servis motorových vozidel, spojený s běžnou údržbou, veškeré mechanické i elektrikářské práce, výměnu rozvodů, testování vozidla pomocí počítače , opravy a plnění klimatizací a v neposlední řadě přípravu na STK a následně i provedení vlastní STK.

Klempířská dílna :    Zde se realizují opravy karoserií všech druhů poškození, rovnání pomocí rovnací stolice, svařování plastů(nárazníky,spojlery...) Veškeré svařování je prováděno v ochranné atmosféře CO. Všechny opravy lze vzápětí lakovat v naší lakovně.

Lakýrnická dílna :  Opravy laku se provádějí pomocí vypalovacího laku zalo- ženého na vodní bázi. V případě nejasností s kódem barvy provádíme měření spektrometrem a to i pro veřejnost. Velmi žádaná je renovace světlometů a celkové přeleštění karoserie ( zejména před prodejem vozu).


Zajišťujeme veškerou agendu spojenou s řešením škodní události na Vašem vozidle . Zajistíme nahlášení, prohlídku, vlastní opravu vozidla a finální vyúčtování s pojišťovnou. Jsme smluvní partner České pojišťovny , Generali pojišťovny, Kooperativy pojišťovny a České podnikatelské pojišťovny. Tyto služby jsme ale schopni provést i pro ostatní pojišťovny. Po dobu opravy zapůjčíme náhradní vozidlo.